O HAAD

Witamy na naszej stronie internetowej.  Nasza firma została założona w 1991 roku i praktycznie od samego początku naszej działalności zajmujemy się sprzedażą maszyn do obróbki rur a konkretnie

  • giętarek
  • maszyn do formowania końcówek
  • krążkowych pił do cięcia

W ofercie znajdziecie Państwo maszyny o różnym stopniu zaawansowania dedykowanych pracom wysokonakładowym a także niskoseryjnym.  Wynika to z faktu, że podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania w sposób indywidualny, przedstawiając maszynę najlepiej wpisującą się w potrzeby klienta. Składając zapytanie do naszego serwisu , otrzymacie Państwo gotowe rozwiązanie składające się z

  • przedstawienia najlepszej oferty
  • wyboru technologii
  • sposobu dostawy maszyny a także jej uruchomienia
  • szkolenia operatorów nie tylko z obsługi maszyny ale również z teorii gięcia
  • zapewnienia kompleksowego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego

Jesteśmy firmą rodzinną z 30 letnim stażem na rynku a naszą dewizą jest sentencja wpisana w herbie Gdańska : ” nec temere, nec timide ”  – co znaczy  ” ani zuchwale, ani bojaźliwie ” .

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

 

30 Lat w branży maszyn do obróbki rur.

Przeszliśmy długą drogę, zaopatrując naszych wymagająych klientów w maszyny róznej wielkości i róznego typu. Rozwijamy się od 30 lat razem z Wami, ucząc się nowych rzeczy, doskonaląc produkty, starając się każdego dnia spełnić oczekiwania niezwykle trudnego polskiego rynku.  

Historia od 1991

W 1991 roku w garażu jednego z domków jednorodzinnych w Gdańsku, Adam Porada rozpoczął działalność gospodarczą, sprzedając lampy benzynowe. Chwilę później, portfolio rozszerzyło się o proste maszyny do gięcia rur. Tak pozostało do dzisiaj a giętarki stały się naszą pasją.

W 2018 roku w wyniku pozytywnie zakończonego procesu certyfikacji ISO, nasza firma uzyskała certyfikat potwierdzający zgodność wdrożonego systemu zarządzania jakością z normą ISO 9001:2015. Certyfikat stanowi potwierdzenie, iż w ramach świadczonych przez nas usług cechuje nas najwyższa troska o jakość, niezawodność oraz pełne zaangażowanie na każdym etapie projektu.

Zadowolonych klientów

Lat doświadczenia

Sprzedanych maszyn

Odwiedź Nas

Zapraszamy do naszej siedziby w Gdańsku, gdzie zaprezentujemy możliwości maszyny, którą jesteś zainteresowany, wykonamy próbne gięcia. Empirycznie sprawdzisz jakie możliwości mają urządzenia, które chcesz kupić, przekonasz się o jakości produktu i efekcie końcowym detalu, który masz zamiar produkować.  A 20 minut później możesz odpoczywać nad polskim morzem w poczuciu efektywnie spędzonego dnia. 

Haad Gdańsk

Kontakt z nami

(+48) 503 301 476

Adres

ul. Geodetów 2
80-298 Gdańsk

E-mail

biuro@haad.pl

Godz. pracy

Pn-Pt: 8:00 – 16:00

Skontaktuj się z nami!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych